ART / Oil paintings / Oil painting 8192418
nr 819 2418
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Peter Hahne (1955), composition, 147 x 98 (olja på papper), wear, repaired.
OIL PAINTING (F), Peter Hahne (1955), Komposition, 147 x 98 (olja på papper)
Condition: slitage, lagad
Peter Hahne, Swedish painter, born 1955.
3000
SEK 4800
Monday April 8 2013
at 18:20:54
2.000 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.600 kr
4.400 kr
4.200 kr
4.600 kr